Programació

PROGRAMACIÓ CINEMA MONTGRÍ Agost 2019
DIA HORA PEL·LÍCULA
DIVENDRES 19 22:00 Spiderman lejos de casa
DISSABTE 20 17:00 Spiderman lejos de casa
  22:00 Spiderman lejos de casa
DIUMENGE 21 17:00 Spiderman lejos de casa
  19:15 Spiderman lejos de casa
DILLUNS 22 18:00 Spiderman lejos de casa
  22:00 Spiderman lejos de casa
DIVENDRES 26 (Cine Club) 22:15 La ceniza es el blanco más puro
DISSABTE 27 22:00 La espia roja
DIUMENGE 28 19:15 La espia roja
  21:45 La espia roja
DILLUNS 29 22:00 La espia roja
DIJOUS 1 22:15 (V.O.S.E) La favorita
DIVENDRES 2 22:15 La biblioteca de los libros rechazados
DISSABTE 3 18:00 Pokemon: Detective Pikachu
22:15 La biblioteca de los libros rechazados
DIUMENGE 4 17.00 Pokemon: Detective Pikachu
19.15 La biblioteca de los libros rechazados
22:00 La biblioteca de los libros rechazados
DILLUNS 5 18.00 Pokemon: Detective Pikachu
22:15 Mula
DIMARTS 6 22:15 Mula
DIMECRES 7 18:00 Bohemian Rhapsody
22:15 Bohemian Rhapsody
DIJOUS 8 18.00 Green Book
22:15 Green Book
DIVENDRES 9 18.00 Aladín
22:15 (V.O.S.E.)(Cine Club) El pan de la guerra
DISSABTE 10 17:00 Aladín
20.00 (V.O.S.E.) Libenslicht (Festival de música)
22:15 Rocketman
DIUMENGE 11 17:00 Aladín
19:15 Rocketman
22.00 Rocketman
DILLUNS 12 18:00 Aladín
22:15 Rocketman
DIMARTS 13 18.00 Godzilla, rey de los monstruos
22:15 El día que vendrá
DIMECRES 14 18.00 Godzilla, rey de los monstruos
22:15 Un atardecer en la Toscana
DIJOUS 15 17.00 Godzilla, rey de los monstruos
19:20 Un atardecer en la Toscana
22:00 Un atardecer en la Toscana
DIVENDRES 16 18.00 Godzilla, rey de los monstruos
22.15 La mujer de la montaña
DISSABTE 17 17.00 Toy Story 4
19.15 Toy Story 4
22.15 El vendedor de tabaco
DIUMENGE 18 17.00 Toy Story 4
19.15 El vendedor de tabaco
22.00 El vendedor de tabaco
DILLUNS 19 17.00 Toy Story 4
22.15 La sociedad literaria y el pastel de piel de patata
DIMARTS 20 17.00 Toy Story 4
22.15 Dolor y gloria
DIMECRES 21 17.00 El Rey León
20.00 El amor y la muerte (Festival de música.)
22.15 Dolor y gloria
DIJOUS 22 17.00 El Rey León
22.15 Los hermanos Sisters
DIVENDRES 23 17.00 El Rey León
22.15 (Cine Club) El bailarín
DISSABTE 24 17.00 El Rey León
22.00 La sombra del pasado
DIUMENGE 25 17.00 El Rey León
19.15 El Rey León
22.00 La sombra del pasado
DILLUNS 26 17.00 El Rey León
19.15 El Rey León
22.00 La sombra del pasado
DIMARTS 27 17.00 Mascotas 2
19.15 Érase una vez en… Hollywood
22.00 Érase una vez en… Hollywood
DIMECRES 28 17.00 Mascotas 2
19.15 Érase una vez en… Hollywood
22.00 Érase una vez en… Hollywood
DIJOUS 29 17.00 Mascotas 2
22.00 Érase una vez en… Hollywood
DIVENDRES 30 17.00 Mascotas 2
22.00 Érase una vez en… Hollywood
DISSABTE 31 17.00 Mascotas 2
22.00 Los días que vendrán
DIUMENGE 1 17.00 Mascotas 2
19.15 Los días que vendrán
Es recomana consultar programes de mà per si posteriorment s’ha modificat.

Cartellera de Torroella de Montgrí